O firmie.

Wieloletnie doświadczenie w montażu saun solnych i budowie jaskiń sprawia, że Grupa Zendar jest specjalistą w swojej branży. Zbudujemy przepiękną jaskinię solną, zamontujemy saunę – profesjonalnie i szybko. Tanio i skutecznie osuszymy zawilgocony budynek oraz zabezpieczymy ściany przed graffiti.

Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres działalności, jednak to budowa jaskiń solnych jest naszym podstawowym zadaniem. Jaskinie budujemy na terenie całej Europy, m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Szwajcarii i Niemczech.

Swoją ofertę kierujemy do właścicieli lokali użytkowych, domów mieszkalnych, hoteli SPA, posiadających wolne pomieszczenia o powierzchni minimum 50 m2 oraz szukających ciekawego pomysłu na ich zagospodarowanie. Zatem, jeśli posiadacie Państwo wolny lokal i chęć podjęcia ciekawego i dochodowego przedsięwzięcia, to nasza propozycja jest właśnie dla Was. Jeżeli natomiast dysponujecie Państwo mniejszym pomieszczeniem, nawet małym pokojem, zachęcamy do instalacji sauny solnej.

Grupa ZENDAR – doświadczenie, profesjonalizm i najwyższa jakość!

  • Grupa ZENDAR składa się z kilku wykwalifikowanych i doświadczonych zespołów budowlanych specjalizujących się w budowie jaskiń solnych. Nasze brygady w krótkim czasie przeobrażają zwykły lokal w urocze, przytulne i zdrowe miejsce.
  • Działamy szybko i sprawnie. Samodzielnie wykonujemy swoją pracę, dzięki czemu inwestor może spokojnie zajmować się swoimi sprawami.
  • Do każdej jaskini wybieramy urządzenia najwyższej jakości, by zapewnić jak najlepsze warunki zdrowotne i bezpieczeństwo.
  • Dla Grupy Zendar ważne są walory estetyczne. Każda jaskinia stworzona przez naszych specjalistów jest przytulna i piękna, dzięki czemu klienci chętnie do niej wracają. Oprócz tego do wystroju używamy tylko materiałów pochodzenia naturalnego (sól, gips, kamień, drewno).
  • Do budowy jaskini solnej używamy wysokiej jakości soli morskiej i kopalnianej.